♥ | AsLı Enver Fan CLub © 2009 | ♥
Lütfen Sitemize Üye oLunuz Yada Giriş Yapınız.
By: ViLdan-Kübra
Lütfen Sitemize Üye oLunuz Yada Giriş Yapınız.
By: ViLdan-Kübra
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz , Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 2
Son Üyemiz : https://aslienver-2.0wn0.com/u54

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı

+2
Joshua.
!peK.enveR
6 posters
YazarMesaj
!peK.enveR
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●
!peK.enveR

Başarı Sistemi : 25

Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı Empty
MesajKonu: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptyPaz Tem. 12, 2009 4:33 pm

23 yaşındaki genç oyuncu Aslı Enver,"yakışıklılık değil,bir erkeğin karakter özellikleri beni bağlıyor"diyor

"kavak yelleri"ndeki rolünüzle kısa sürede tanındınız ve adınıza fan siteleri kuruldu.Bu ilgi sizi nasıl
etkiliyor?

açıkcası bu kadar ilginin farkında değilim.Beni sevenler e-posta atıyor ve bana genelde 'abla' diye hitap
ediyor ama ben çok fazla int. sitelerini takip edip acaba hakkımda ne yazılmış diye bakmıyorum.Beni en çok
mutlu eden tek şey işimi yapmak,işime konsantre olmak.Adıma site kurulmuş ama kendimin hazırladığı bir site
yok.Benim adımı kullanıp adıma yazışanlar var.Hatta dikkat ediyorum,bu kişiler benim adıma yazıyormuş gibi
çok kırıcı sözler de söylüyor.Benim kendi sitem olmadığı için kimseye cevap yazmıyorum.Bu anlamda kimse
kanıp benimle yazıştığını sanmasın.

Oyunculuk aşkı sizde ne zaman başladı?

kendi kendime evde oyunlar yazıyordum.çünkü hayal gücüm oldukça güçlüydü.annemler benim böyle evde kendi
kendime yaptığım şeyleri görünce korkmaya başlayıp doktora bile durumumu sormuşlar.o zamandan belliymiş
yani ama şimdi yazdıklarımın hicbiri elimde yok.keşke yazdıklarıma sahip çıksaydım.ne de olsa tekrar
yazarım diye düşünmüştüm o zamanlar.

Neden şarkıcılık değil de oyunculuk?

Eğer oyuncuysan zaten sesin olmak zorunda.oyunculuk demek sanattan,insandan,oyunculuktan anlamak demek.
Zuhal Olcay bile 40'ından sonra müzik yaptı.çok da başarılı, benim de ne acelem?daha 23 yaşındayım.
küçükken okulda müzikle uğraştım.şimdi oyunculuk yapıyorum.ileride belki ikisini birleştirip başka birşey
yaparım.oyunculukta aradğımı kısmen buldum.

'ESKİDEN ÇOK AĞLARDIM'

Güzelliğinizle de dikkat çekiyorsunuz.size hiç ahlaksız teklifte bulunan oldu mu?

bazen bunu hissediyorsun.bir iş görüşmesi yaptığında arkanda biri olmadığı için ya da başka şeyler olmadığı
zaman o projede yer alamıyorsun.hatta bu olanalr bir ara türkfilmi gibi geliyor insana ama her hayatta sizin
tercihlerinizle doğru orantılı.birisinin böyle bir ilgisini anladığınız zaman uzaklaşırsınız.yada kalırsınız
işi de alırsınız,başına belayı da..

Aşktan beklentileriniz neler,sadakatsizlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

sahiplenmek,sevilmek,üzülmemek her genç kızın istediği birşey.kadının ve erkeğin yapmaması gerek.erkektir
yapar diye bir şey yok.bunu kadında yapar.hatta çok da güzel yapar erkekler çaktırır ama kadın bunu çaktırmadan
yapar.bir kadın aldattı mı erkeğin onu anlaması zordur.kötü olaylar yaşanmadan bitmesi en güzeli.herkes
gibi bende aşk acısı çektim.eskiden çok sulugözdüm.hemen herşeye ağlardımyaş büyüdükçe katılaşıyorsun.kendini
zapdetmeyi öğreniyorsun.hissettiklerimi yaşıyorum ama eskisi kadar dışa vurmuyorum.

Bir erkekte yakışıklılık sizin için önemli midir?

uzun olsun,yakışıklı olsun dersiniz ama galiba ben çirkin seviyorum.öyle bir durumum var benim.bir erkek için
"tam benim tipim" sözünü hiç bir zaman kullanmadım.bundan sonra da herhalde kolay kolay söylemem.bir erkeğin kişisel
özellikleri beni bağlıyor.böyle konularda çok büyük sözler de doğru değil aslınsa.ancak yakışıklı erkeklerin
hiçbir zaman beni çekmediği de bir gerçek.
Joshua.
AsLı Enver Fan Admini
AsLı Enver Fan Admini
Joshua.

Başarı Sistemi : 281

MesajKonu: Geri: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptyPaz Tem. 12, 2009 10:19 pm

sağol aşkosuum
http://aslienver.forumsmotion.com
PuFFy'
AsLı Enver Fan Admini
AsLı Enver Fan Admini
PuFFy'

Başarı Sistemi : 165

MesajKonu: Geri: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptyPtsi Tem. 13, 2009 11:28 am

Pwrmsc © demiş ki:
sağol aşkosuum
http://aslienver.forumsmotion.com
busra.ozen
●Yeni Üye●
●Yeni Üye●
busra.ozen

Başarı Sistemi : 17

MesajKonu: Geri: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptySalı Tem. 14, 2009 12:10 pm

saağol birtanem
http://mileynessafan.in-goo.com/forum.htm
niLü-iBo-SiBeL
AsLı Enver Fan Moderatörü

Başarı Sistemi : 154

MesajKonu: Geri: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptySalı Tem. 14, 2009 3:15 pm

sağoL canım.
~ShéSouL
~ShéSouL

Başarı Sistemi : 87

MesajKonu: Geri: Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı   Aslı Enver Milliyet Gazetesi Röportajı EmptyÇarş. Tem. 15, 2009 2:05 pm

SaĞoL Cnm (:
http://www.selenacilar.4forum.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aslı enver seventeen
» aslı enver'in favorileri
» aslı enver film ç,cekiormus
» aslı enver'i hangisi hakediyo
» Mesaj: #1dağhan külegeç yeni röpörtajı